ProfielTeamVacaturesOverzichtPrijzen

PRIJZEN | AWARDS
Lamp Lighting Solutions Award 2015
Special Mention voor Golvende Brug Beukenhorst Hoofddorp
European Ecological Gradening Award 2015
nominatie voor Stadstuin Kempkensberg Groningen
Arie Keppler prijs 2014
nominatie voor Timorplein Amsterdam, categorie ruimtelijke ordening
Gelderse Prijs voor Ruimtelijke Kwaliteit 2014
voor Strandeiland Waterfront Harderwijk
2012 Housing Culture Award, Korea Economic Daily
voor I’Park City Suwon (met UNstudio)
Green Building Award 2012
nominatie voor Groene Kade Beukenhorst Hoofddorp
Best Business Park CZ 2011
voor kantorenpark Spielberg Brno
Best Private Plots 2010
nominatie voor tuin Aerdenhout
German Design Prize 2010
voor Stationsplein Apeldoorn
Nederlandse Bouw Prijs 2009
voor Rijkskantorencomplex Kempkensberg Groningen, categorie Integraal ontwerp (met UNstudio)
Mooi Nederland 2009
nominatie voor landgoed De Klokkenberg Breda
2008 Korea Public Design Award, cat: Housing Environment design
voor I’Park City Suwon (met UNstudio)
Grand Prize 2008 Public Design Expo Seoul
voor I’Park City Suwon (met UNstudio)
Dutch Design Award 2008
voor Stationsplein Apeldoorn, categorie Openbare ruimte
ASLA Award of Merit 2004
voor Rijksmuseum Twente, categorie Design van de American Society of Landscape Architects
ASLA Award of Honor 2004
voor Buiten Vennep, categorie Analysis and Planning van de American Society of Landscape Architects (met VISTA en Faro architecten)
De Nieuwe Stad Prijs Den Haag 2003
voor Singels 5 Ypenburg (met Jeroen Geurst)
Omgevingsarchitectuurprijs 1996
voor Nieuw Sloten Amsterdam
Nederlandse Tuinenprijs 1986
voor tuin Aerdenhout


PRIJSVRAGEN | COMPETITIONS

Tender Hoogwatergeul Veessen-Wapenveld 2013
eerste prijs (met ZUS)
Tender brug Vechterweerd, Dalfsen 2013
eerste prijs
Meervoudige opdracht Provincie Gelderland 2011, Karaktervolle Plekken, Bemmel
eerste prijs
Open oproep Vlaams Bouwmeester 2010, Herinneringspark 2014 – 2018, Vlaanderen
eerste prijs (met Jeroen Geurst)
Tender PPS A2, Maastricht 2009
tweede prijs (met KCAP, Rijnboutt, Zwarts en Jansma)
Tender PPS Rijkskantorencomplex, Groningen 2008
eerste prijs (met UN Studio)
Ontwikkelcompetitie Zandweerd, Deventer 2007
tweede prijs (met Cino Zucchi, Milaan)
Ontwikkelcompetitie Waterfront, Harderwijk 2006
eerste prijs (met Liesbeth van der Pol en Vera Yanovshtschinsky)
Ontwikkelcompetitie Struyckenplein, Breda 2005
eerste prijs (met Gert Jan Hendriks)
‘Green Offence’, ontwerpwedstrijd Tuin & Landschap,
Haarlemmermeer 2004

eerste prijs
Ontwikkelcompetitie Cort Heyligerskazerne, Bergen op Zoom 2004
tweede prijs (met Jo Crepain, Thijs Asselberg, Jan Poolen)
Meervoudige opdracht Centraal Park Noord, Amsterdam
tweede prijs (met UN Studio)
Ontwikkelcompetitie Mollenburg , Gorinchem 2003
eerste prijs
‘Le Sarcloir’ Tuinfestival Chaumont-sur-Loire (FR) 2003
eerste prijs
Ontwikkelcompetitie Husselerveld, Putten
eerste prijs
Visie woonomgeving Lanen, Leidschendam 2001
eerste prijs
Ontwikkelcompetitie Craeyenburch, Ypenburg 2000
eerste prijs (met PBV)
Ontwikkelcompetitie Singels 2, Ypenburg 1997
eerste prijs (met Dick van Gameren)
Ontwikkelcompetitie Kloostertuin, Groenlo 1997
eerste prijs (met van der Heijden en Rasquin)
Ontwikkelcompetitie Wateringse Veld, Den Haag 1995
eerste prijs ex aquo (met Sjoerd Soeters)
Ontwikkelcompetitie Oostoever, Amsterdam 1994
eerste prijs (met Duinker en van der Torre)
Halde im Wandel, Gladbeck (D) 1993
eerste prijs (met Thomas Schmitz)
Parkprijsvraag BNT 1984
eerste prijs ex-aequo
Parc de la Villette, Paris 1982
eerste prijs ex-aequo (met bureau B+B)